Kaymakamımız, Sayın Mehmet SOYLU’nun Adana İli Pozantı İlçe Kaymakamlığına tayininin çıkması nedeniyle veda yemeği düzenlendi.
Kaymakamımız Sayın SOYLU burada yapmış olduğu veda konuşmasında şu ifadeleri dile getirdi. “Devrek’te kısa sürelik  görev yaptım ve bu süre içinde gerek kurum amirleri ve gerekse belediye ile gayet uyum içinde bir çalışma gerçekleştirdik. Ben bu anlamda herkesten çok memnun kaldım. Devrek gerek sosyal anlamda gerekse diğer alanlarda ilk görev yerim olması münasebetiyle de unutamayacağım ilçeler arasında yer alacaktır. Ben bu ilçede görev yapmaktan hep gurur duydum burayı asla unutamayacağım. Şunu unutmamanızı özellikle istiyorum Pozantı’da bir kapınız olacak ve bu kapı daima Devreklilere açık olacaktır” diye konuştu.
Düzenlenen veda yemeğine, Çaycuma Kaymakamı Serkan KEÇELİ,  Devrek Cumhuriyet Başsavcısı Mustafa BÜYÜKBAŞ, Devrek Belediye Başkanı Mustafa SEMERCİ, Çaydeğirmeni Belediye Başkanı Satılmış GEBEŞ,  Devrek İlçe Jandarma Komutanı Serkan KOPARAN,  Devrek İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdullah TURAN,  İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Cihan DURDUBAŞ, Devrek Meslek Yüksekokulu Müdürü Ferdi KESİKOĞLU, Devrekli Muhtarlar Derneği Başkanı Muhterem BENLİ, Devrek İlçe Özel İdare Müdürü İlyas AÇIK, Yazı işleri Müdürü Gün ALBAYRAK, Milli Eğitim Şube Müdürü Cemalettin YÜCEER, Meclis Üyeleri Zeki KOCAMAN, Faik MEKİK, İsmail KÜLAH,   İl Genel Meclis Üyeleri Vacit DURDUBAŞ,  İsmet BOSTANCI, Devrekli İşadamı Celal ULUPINAR, daire müdürler ve siyasi parti temsilcileri katıldı.